Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Ce acte trebuie pentru intabularea unei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Ce acte trebuie pentru intabularea unei case construie in anul 2000?! Multumesc! ...

Buna ziua! Ce acte trebuie pentru intabularea casei?! Multumesc!
Trebuie sa oferiti mai multe detalii ca sa putem raspunde. A cui este proprietatea terenului? Se plateste impozit la primarie pentru constructie?
E a mea! Da platim impozit la primarie!