Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua,stie cineva unde pot sa găsesc arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua,stie cineva unde pot sa găsesc arhiva Întreprinderii ...

Buna ziua,stie cineva unde pot sa găsesc arhiva Întreprinderii de utilaje și piese de schimb București ( față în față cu Apaca în cartierul Militari),?
Întreprinderea de utilaje și piese de schimb „Iups” București a devenit in 1991 „Pumac” S.A. - București.

Intrebati la ONRC care este starea societatii , daca are/a avut lichidator luati legatura cu acesta pentru a va spune unde se afla arhiva.