Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Important! Buna seara, Unde accesez un dosar ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Important! Buna seara, Unde accesez un dosar electronis la judecatoria Ialomita? ...

Buna seara, Unde accesez un dosar electronis la judecatoria Ialomita? Pe e site? Am cautat online, dar nu gasesc pentru Ialomita. Multumesc!
ai incercat pe portal.just.ro ?
Am incercat, dar am fost informata ca acel dosar nu exista. Am gasit in schimb aceasta adresa de e-mail tr-ialomita-pgref@just.ro. O sa verific aici. Multumesc!
incearca sa cauti numele partilor din dosar, sau numele cuiva, nu doar dupa numarul dosarului, cauta un nume si combina-l in mai multe moduri ca poate sa fie de exemplu paraschiv alexandru marian sau paraschiv marian alexandru, etc, nu cauta doar dosar 999/P/2024 sau ceva de genu, incearca sa cauti numele persoanelor, daca nu apare doar pe mail te poti baza sau pe informatiile de la ceva avocat zic eu, dar cam orice problema este trimisa in instanta si este un dosar mai nou de 2014-2015 apare pe portal just, doar ca e mai greu de cautat, website-ul fiind facut pe o interfata mai veche