avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 293 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am fost oprit de gardă în Irlanda și nu aveam taxa ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am fost oprit de gardă în Irlanda și nu aveam taxa de drum ...

Am fost oprit de gardă în Irlanda și nu aveam taxa de drum și nici asigurare și m-a chemat în instanță ce se poate întâmpla

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am fost oprit in irlanda fara asigurare si taxa de ... ionutmihai2002 ionutmihai2002 Buna ziua, Am fost oprit in Irlanda fara asigurare si taxa de drum si am inteles de la unele persoane ca o sa fiu chemat in instanta. As dori sa stiu daca pot ... (vezi toată discuția)
Probleme rutiere germania alexdp alexdp Buna seara. Am o problema care o sa o povestesc aici si sa-mi spuneti ce mi se poate intampla si ce pot face in cazul asta. Anul asta 2013 undeva la inceputul ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am avut acum ceva timp accident. eu aveam cedeaza ... Crina_123 Crina_123 Buna ziua. Am avut acum ceva timp accident. Eu aveam cedeaza trecererea dar nu aveam vizibilitate deloc si eram oprita, timp in care un alt autoturism care ... (vezi toată discuția)