avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 480 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara am și eu o întrebare ...sunt in Italia ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara am și eu o întrebare ...sunt in Italia și vreau ...

Buna seara am și eu o întrebare ...sunt in Italia și vreau să scot pe cineva să facă detenția la domiciliu in cazul in care respectivul fuge care sunt consecințele pentru mine va rog
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 01:27, 29 Aprilie 2024
Daca el e in detentie la domiciliu si fuge, e doar problema lui.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arest la domiciliu italia masterflo masterflo Buna ziua...Am mare nevoie de un raspuns cat mai detaliat si totodata cat mai competent...Socrul meu a primit in Italia arest la domiciliu (el muncea la un ... (vezi toată discuția)
Dubla cetatenie si actul de identitate in romania adnana1967 adnana1967 Buna ziua. Eu locuiesc in Italia de 10 ani si am dubla cetatenie romana -italiana. Anul acesta imi expira CI in Romania , dar eu nu mai am resedinta in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua as vrea să știu ce acte îmi trebuie să îl scot ... Giliasasaran Giliasasaran Buna ziua as vrea să știu ce acte îmi trebuie să îl scot pe soțul meu pe domiciliară în Italia..... (vezi toată discuția)