Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara am și eu o întrebare ...sunt in Italia ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara am și eu o întrebare ...sunt in Italia și vreau ...

Buna seara am și eu o întrebare ...sunt in Italia și vreau să scot pe cineva să facă detenția la domiciliu in cazul in care respectivul fuge care sunt consecințele pentru mine va rog
Daca el e in detentie la domiciliu si fuge, e doar problema lui.