avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 520 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ma numesc ion Carmen Mihaela si am fost ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ma numesc ion Carmen Mihaela si am fost infiata in ...

Buna ziua ma numesc ion Carmen Mihaela si am fost infiata in anul 1980meau luat pe mine dupa 4ani la facut pe fratele meu ce cota a parte are la moștenire el au murit pariti amindoi va mulțumim
Cel mai recent răspuns: Lăzăruţiu Lucian , Avocat 12:13, 29 Aprilie 2024
Buna ziua

Fiecare mosteneste o jumatate din avere.
Ultima modificare: Luni, 29 Aprilie 2024
Lăzăruţiu Lucian, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot sa reușesc să scap de cetelem ion.carmen84@yahoo.com ion.carmen84@yahoo.com Buna ziua ma numesc ion Mihaela sint din Tulcea am un credit la cetelem nu mai reușesc termin m-au băgat în birou de credite eu plătesc ratele dar de 5ani ... (vezi toată discuția)
Succesiune bia2015 bia2015 Bună ziua! Va rog frumos sa ma ajutați cu un răspuns la următoarea problema: Vreau sa deschid o masa succesorala. Am 5 frați dintre care unul a decedat ... (vezi toată discuția)
Consecinte infiere la mostenire masso masso buna ziua! va relev urmatorul fapt: 2 frati, chiar gemeni; unul este infiat cand erau mici de catre fratele tatalui lor- devin deci oficial, veri; mama lor ... (vezi toată discuția)