Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ma numesc ion Carmen Mihaela si am fost ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ma numesc ion Carmen Mihaela si am fost infiata in ...

Buna ziua ma numesc ion Carmen Mihaela si am fost infiata in anul 1980meau luat pe mine dupa 4ani la facut pe fratele meu ce cota a parte are la moștenire el au murit pariti amindoi va mulțumim
Buna ziua

Fiecare mosteneste o jumatate din avere.
Lăzăruţiu Lucian, Avocat