Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Cum as putea inregistra un contract de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Cum as putea inregistra un contract de inchiriere ...

Buna ziua,

Cum as putea inregistra un contract de inchiriere intre 2 proprietari si o persoana juridica daca un proprietar nu e in tara? La ANAF mi s-a spus sa fac contract doar cu 1 proprietar, dar nu mi se pare ok metoda asta.
aveti la dispozitie semnatura electronica certificata. alternativ, proprietarul din afara tarii sa imputerniceasca pe cel de aici printr-o procura intocmita la consulatul din tara respectiva
adriandimitriu, utilizator