Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... O persoana cu handicap grad 1 poate sa fie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

O persoana cu handicap grad 1 poate sa fie administratorul unei ...

O persoana cu handicap grad 1 poate sa fie administratorul unei firme fara sa-i afecteze pensia?
Poate sa fie , dar depinde si de handicapul pe care il are .