Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Se poate prescrie un dosar cu accident auto victima ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Se poate prescrie un dosar cu accident auto victima decedata,șofer ...

Se poate prescrie un dosar cu accident auto victima decedata,șofer sub influenta substanțe interzise,?ma refer dacă nu se judeca,se poate prescrie?mulțumesc
Buna ziua

Stati linistit.
Nu se poate ajunge la asa ceva.
Se va judeca inainte de a se implini termenul de prescriptie.