Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua, As avea, va rog, nevoie de sfaturi in ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua, As avea, va rog, nevoie de sfaturi in legatura cu ...

Buna ziua,
As avea, va rog, nevoie de sfaturi in legatura cu urmatoarea situatie: pensiune turistica, clasificata 4 stele, cod CAEN 5590, cazare cu mic dejun - ca serviciu complementar - are societatea dreptul sa angajeze ajutor ospatar pentru servire mic dejun?
Multumesc!

Are dreptul sa angajeze ajutor ospatar.