Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am primit un an de închisoare cu amânarea aplicarea ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am primit un an de închisoare cu amânarea aplicarea pedepsei ...

Am primit un an de închisoare cu amânarea aplicarea pedepsei cu supraveghere 2 ani pot sa părăsesc țara?
Instanța nu va impus anumite obligații de indeplinit?