Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In 2022 am primit sulta in urma unui partaj ,si de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In 2022 am primit sulta in urma unui partaj ,si de atunci imi ...

In 2022 am primit sulta in urma unui partaj ,si de atunci imi tot vin notificari pentru a ma prezenta la agentia fiscalq pt clarificarea situatiei fiscale Se plateste impozit pe aceasta sulta?
Nu se plateste, mergeti si vedeti despre ce e vb.