Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit Student Invest martie 2024
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit Student Invest martie 2024

Buna ziua. Am aplicat pentru programul Student Invest la banca CEC Bank in prima saptamana de cand s-a dat drumul la inscrieri (martie), urmand mai apoi sa imi aprobe dosarul si sa-l trimita mai departe la Fondul de Garantare. Este deja mijlocul lui mai si desi am mai sunat banca in aceasta perioada sa intreb de statusul contractului, mi s-a raspuns ca 1-2 contracte au venit inapoi, in rest vor veni probabil mai multe deodata, si voi fi anuntata. Mai este cineva in situatia asta, eventual care a aplicat prin alta banca pentru acest tip de credit?
ioanaa0, utilizator
Acum o saptamana am fost anuntat de catre banca, si totul este in regula. Doar a durat mai mult.