Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dacă am avut cazier pentru alcool la volan și după ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dacă am avut cazier pentru alcool la volan și după reabilitare ...

Dacă am avut cazier pentru alcool la volan și după reabilitare daca mai figurez cu antecedente penale în cazier.?
Mulțumesc.
Bobita Pop, utilizator
În cazier nu va apărea nimic dar vor exista antecedente penale dacă comiteti o noua infractiune.

București 2024