avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 732 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua tata este in condediu medical inca are ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua tata este in condediu medical inca are nevoie pentru ...

Buna ziua tata este in condediu medical inca are nevoie pentru recuperare doctorul da adeverinta de concediu iar angajatorul nu a platit decat 2 luni. Din 8 cum se procedeaza in cazul acesta

Alte discuții în legătură

Neconcordanta intre data emiterii concediului medical si data adeverintei eliberate de angajator goby goby Buna ziua! Doctorul de familie mi-a dat concediu medical pe data de 04.08.2014, iar angajatorul mi-a eliberat adeverinta abia pe 06.08 dupa ce a vazut ... (vezi toată discuția)
Concediu medical Stefana Balazs Stefana Balazs Buna ziua! Ma aflu într-o situație pe care nu stiu sa o gestionez. Sunt angajată la o firmă din iulie 2019 iar in septembrie am fost diagnosticata cu ... (vezi toată discuția)
Din somaj in concediu prenatal...e atat de incurcat cum pare??? criandra criandra Buna ziua, sunt insarcinata in aproape 8 luni (s.31),urmeaza sa nasc in jurul datei de 1 decembrie.In ultimul an am fost in urmatoarele situatii: - pana pe ... (vezi toată discuția)