Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Pentru un viitor angajat in vanzari, ce cod ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Pentru un viitor angajat in vanzari, ce cod cor as ...

Buna ziua.
Pentru un viitor angajat in vanzari, ce cod cor as putea sa pun ca sa corespunda pentru functia Junior Inside Sales? Multumesc!
Agent de vanzari - Cod COR 332203