Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Locuiesc de 4 ani în UK, am cerut am cerut ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Locuiesc de 4 ani în UK, am cerut am cerut preschimbarea permisului romanesc...

Bună ziua am o întrebare,locuiesc de 4 ani în uk am cerut preschimbarea permisului romanesc în cel englezesc,un urma cu 3,4 luni am făcut accident și am avut alcoolemie la care mi-sa suspendat dreptul de co ducere pe o perioada de un an și amenda,întrebarea mea este pot sa îmi schimb permisul in Romania și sa conduc?Multunesc!
Nu puteți, nu aveți ce sa oferiți la schimb.