Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am aratat ca o firma care lucreaza pentru camera ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am aratat ca o firma care lucreaza pentru camera notarilor a ...

Am aratat ca o firma care lucreaza pentru camera notarilor a supraevvaluat terenurile mele. Am facut plangere la politie dar pana acum politia nu a facut nimic. Ce pot face ?
Vă angajați un avocat, care să se ocupe de caz. Dacă depui numai o plângere și stai să aștepți, asta nu înseamnă că se va rezolva favorabil și într-un termen rezonabil.