Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna ziua, stiti cumva unde pot gasi si Arhivele ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna ziua, stiti cumva unde pot gasi si Arhivele Fabricii de ...

buna ziua, stiti cumva unde pot gasi si Arhivele Fabricii de sticla Azuga?
Puteti intreba la Serviciul Județean Prahova al Arhivelor Național, daca stiu ceva de arhiva:
[ link extern ] /

sau

lichidatorul societatii STIAZ SA ..informatii de la ONRC.