Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara,am dat o mașină la dezmembrări și mi-a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara,am dat o mașină la dezmembrări și mi-a dat hârtie ...

Bună seara,am dat o mașină la dezmembrări și mi-a dat hârtie de casare,dar de la primărie nu vrea sa o radieze deoarece am datorii mai vechi,ce as putea sa fac sa nu mai plătesc impozitul din momentul când am dat-o la dezmembrări. Precizez căci momentan nu am posibilitatea sa plătesc datoria din urmă.
solutia e sa va platiti datoriile.