Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Bună seara. Cum pot justifica lipsa unor documente de ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Bună seara. Cum pot justifica lipsa unor documente de personal ...

Bună seara. Cum pot justifica lipsa unor documente de personal PSi, având în vedere ca persoana care este numita SSM are trecut în CV și acest aspect doar ca nu se regăsesc și documentele justificative. Cum ma pot lega de acest aspect? Un raspuns care ma poate ajuta. Mulțumesc.
In ce calitate aveti nevoie de justificari ? In fata cui trebuie sa va justificati ? Indiferent de raspunsul dvs., din punct de vedere legal, responsabilitatea este a angajatorului.
Depunere oferta în SICAP. Mulțumesc.
Sunteti autoritate contractanta sau doriti sa va inscrieti la licitatie?
In lipsa unor documente cerute la dosar, imi este greu sa cred ca firma va fi admisa la licitatie.
Documentele de personale nu se depun la licitatii....sunt solicitatea numai acte privind entitatea care se inscrie la licitatie.