Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA la normă de venit
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA la normă de venit

Bună ziua. Am PFA la normă de venit și aș dori să știu dacă sunt obligat să plătesc impozit 10 la sută din norma de venit. Mulțumesc!
george-neagu, moderator
bineinteles ca sunteti obligat