avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 536 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod caen vânzarea legumelor la taraba pe marginea ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod caen vânzarea legumelor la taraba pe marginea drumului?

Bună ziua...oare pentru vânzarea legumelor la taraba pe marginea drumului sau in târguri
ce cod caen îmi trebuie..Mulțumesc
Ultima modificare: Sâmbătă, 25 Mai 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Sunt pfa cu activitatea de comert cu legume si fructe. Dina S Dina S Sunt PFA autorizata si imi desfasor activitatea de comert cu legume si fructe. Vreau sa stiu daca pot sa vand si bomboane de pom,locul meu de vanzare fiind ... (vezi toată discuția)
Buna seara,care este forma de organizare potrivită pentru vânzarea ... ValerieG ValerieG Buna seara,care este forma de organizare potrivită pentru vânzarea legumelor din grădina proprie ? Menționez ca vânzarea trebuie realizată prin ... (vezi toată discuția)
Registrul jurnal de incasari si plati in piete Hopy Hopy Buna ziua, v-as ruga sa imi oferiti o informatie in legatura cu RJIP. Am infiintat un PFA in urma cu o luna, neplatitoare de TVA, pe productie legume . In ... (vezi toată discuția)