Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod caen vânzarea legumelor la taraba pe marginea ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod caen vânzarea legumelor la taraba pe marginea drumului?

Bună ziua...oare pentru vânzarea legumelor la taraba pe marginea drumului sau in târguri
ce cod caen îmi trebuie..Mulțumesc
george-neagu, moderator