Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua mia vindut un neam de al meu un apart in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua mia vindut un neam de al meu un apart in spania si ...

Buna ziua mia vindut un neam de al meu un apart in spania si nu a putut sa mil treaca la notar mai trebuia o taxa si sa astept douo luni pina sa mil treaca la notar pt siguranta mea a mers la un avocat ea a dat semnatura ca mi la dat acum este al meu apart sau este al ei pina semnam la notar ea poate sa il vinda sa nu ma trezesc cu surprize?
Buna ziua, trebuie studiate actele. In principiu pana nu aveti act notarial pe numele dvs. nu aveti proprietatea imobilului. Aveti grija sa nu asteptati prea mult si sa nu se mai poata face nimic.