Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vreau sa ma informez ce drept am dacă am stat de 5 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vreau sa ma informez ce drept am dacă am stat de 5 ani în casa ...

Vreau sa ma informez ce drept am dacă am stat de 5 ani în casa fără contract de lege este
Întrebarea dvs. e neclară.
Vreți să știți ce drepturi aveți dacă ați locuit timp de cinci fără forme legale în casa altcuiva? Dacă da, singurul drept cert e acela de a pleca de acolo oricând vreți.
corect, nici un drept doar datorii catre proprietarul casei