Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... citatie dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

citatie dosar penal

Buna seara. Am primit o citatie referitoare la un dosar penal pt niste fapte care se presupune ca le-am savarsit in 2005-2006. In citatie la campurile "in calitate de..." si "in cauza privind..." nu era trecut nimic. Am fost acolo si mi-au spus ca sunt suspect de clonare de carduri si sprijinirea unui grup infractional in perioada 2005-2006. Am dat declaratie negand aceste lucruri . In nici un moment nu mi s-a specificat ca am dreptul la un avocat si singurele "dovezi " care mi le-au aratat erau niste transferuri de bani western union din acea perioada , bani trimisi sau primiti printr-un transfer legal. Au mai spus ca sunt banuite inca 2 persoane ( 2 fete) : prietena mea si inca o fata pe care nu o cunosc. Ce credeti ? in ce stadiu este dosarul si care este adevarul in aceasta incurcatura.
up
@newklear
scuze,ce a-ti dorit sa comunicati?