Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general AGENTIE IMOBILIARA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

AGENTIE IMOBILIARA

Buna dimineata va rog frumos sa ma jutati si pe mine
Am si eu o agentie imobiliara si m-ar interesa cam care sunt particulariratile acestui tip de activitate in materie de fiscalitate dar si ca monografii contabile

Va multumesc
Nu exista nici o particularitate in mod deosebit.Veniturile d-voastra sunt formate doar din comisioane de intermediere sau tranzactie,precum si din alte servicii facturate.
Va multumesc frumos