Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare caut colaboratori din intreaga tara
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

caut colaboratori din intreaga tara

Buna, sunt jurista la o firma de cercetare genealogica, singura din Europa de Est, SC FAMILY TYREE.SRL. Pentru informatii referitoare la firma, va rog sa accesati www.familytree.ro Cautam colaboratori notari, avocati, specialisti cartea funciara, etc, in vederea unei colaborari. Noi va gasim mostenitorii necunoscuti, disparuti, acte de stare civila a mostenitorilor,sau pur si simplu, putem sa discutam despre aceasta munca extrem de interesanta. Cei interesati, rog sa trimita mesaj, sau email la adresa kovacs@familytree.ro
Sunt avocat stagiar si m-ar interesa ce ar presupune aceasta colaborare?
In primul rand, daca ai intalnit un caz de succesiune pe care nu o poti rezolva din lipsa unui mostenitor , noi te putem ajuta, precum si in alte cazuri, dar trebuiem neaparat sa stabilim un contact personal, prin telefon sau email.Multumesc pentru interes si astept email.
;)Buna,sunt detectiv particular atestat si va stau la dispozitie pentru colaborare in Timis,Arad,Caras Severin,vestul Ro.tel 0720394108
multumesc, va vom contacta in masura ce vom avea nevoie de serviciile dvs.
Buna! eu sunt elena, studenta la relatii internationale si studii europene in anul 3. Credeti ca v-as putea ajuta cu ceva?mi-ar place sa colaborez cu dv. Mentionez ca sunt din Bucuresti