avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 760 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... reincadrare pe postul de profesor de primar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

reincadrare pe postul de profesor de primar

Sunt invatator, am Liceul Pedagogic, gradul I, 31 de ani vechime in invatamant, am absolvit ASE-ul cu diploma de licenta in Economia Industriei, Constructii si Transporturi in anul 1989, am absolvit si Facultatea de Sociologie-Psihologie, Universitatea Spiru Haret , curs de lunga durata ( 4 ani ), invatamant la distanta finalizat in 2008, in ce pozitie pot fi incadrat, profesor I sau II de primar conform ordinului de ministru nr. 3235 din 2010 ?

Alte discuții în legătură

Încadrarea conform prevederilor art.4 (d) ºi art. ii din legea nr.387/2009 ionela adriana ionela adriana Sunt cadru didactic, educatoare-educator la o şcoală specială, iar momentan sunt încadrată institutor I. Sunt absolventă a Colegiului Universitar, ... (vezi toată discuția)
Profesor sau institutor? deiuta deiuta am o nelamurire, sunt absolventa a unui liceu, [b]nu profil pedagogic[/b], dupa care am urmat si absolvit [b] cursurile Scolii Postliceale Colegiul Pedagogic ... (vezi toată discuția)
Recunoastere diplome ,,spiru haret" coriza coriza Buna seara, Sunt absolventa ,,Spiru Haret\", promotia 2008, ID. Mi-a fost eliberata diploma de licenta dar nu-mi este recunoscuta. Sunt angajata in sistemul ... (vezi toată discuția)