Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Versiune Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Versiune Revisal

Buna ziua.
Ma numesc Stefania si as dori sa stiu si eu care este versiunea noua la REvisal. Am un act aditional pe care l am inregistrat ieri la itm si acum vreau sa fac modificarea si in revisal.Eu am la ver 2.2.0.
Va rog frumos sa ma ajutati.
Adresa mea de mail este : stefania_d2005@yahoo.com
Intrati pe siteul ITM Bucuresti si aveti acolo Revisal reactualizat si il copiati direct in PC.
Mai jos este linkul :
[ link extern ] /
Mult succes,
Buna ziua!
Pe pagina www.itmbucuresti.ro gasiti REGISTRUL GENERAL DE EVIDENTA A SALARIATILOR de acolo puteti descarca programul ReviSal v2.0.6 actualizat cu nomenclatorul COR pentru anul 2010
O zi buna!
Buna.
am facut asa cum ati spus voi dar nu pot . vers 2.0.6 nu o gasesc.
Revisal program in constructie,asa scrie pe site de la ITM,am incercat azi si asa apare scris.
Versiunea REVISAL-ului este 2.0.6 la care se adauga cele 4 patch-uri de actualizare a versiunii curente
[ link extern ] /