avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Versiune Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Versiune Revisal

Buna ziua.
Ma numesc Stefania si as dori sa stiu si eu care este versiunea noua la REvisal. Am un act aditional pe care l am inregistrat ieri la itm si acum vreau sa fac modificarea si in revisal.Eu am la ver 2.2.0.
Va rog frumos sa ma ajutati.
Adresa mea de mail este : stefania_d2005@yahoo.com
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:39, 15 Martie 2011
Intrati pe siteul ITM Bucuresti si aveti acolo Revisal reactualizat si il copiati direct in PC.
Mai jos este linkul :
[ link extern ] /
Mult succes,
Buna ziua!
Pe pagina www.itmbucuresti.ro gasiti REGISTRUL GENERAL DE EVIDENTA A SALARIATILOR de acolo puteti descarca programul ReviSal v2.0.6 actualizat cu nomenclatorul COR pentru anul 2010
O zi buna!
Buna.
am facut asa cum ati spus voi dar nu pot . vers 2.0.6 nu o gasesc.
Revisal program in constructie,asa scrie pe site de la ITM,am incercat azi si asa apare scris.
Versiunea REVISAL-ului este 2.0.6 la care se adauga cele 4 patch-uri de actualizare a versiunii curente
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal eveevelina eveevelina buna seara, am descarcat revisal 2.0.6 si apoi patch-urile de actualizare COR. Dupa instalare patch in program revisal imi apare versiunea 2.2.0. Este ... (vezi toată discuția)
Programul revisal nou de la 01.08.2011 ? 22.08.2009 22.08.2009 Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu ... (vezi toată discuția)
Caen si cor revisal ILENIA ILENIA Nu am reusit sa gasesc in Revisal nici codul CAEN pt lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale -4120. Am cautat in sectiunea ... (vezi toată discuția)