avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... AVIZ ANFP
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

AVIZ ANFP

AM TRIMIS DE DOUA ORI PROCESUL PENTRU SUSTINEREA EXAMENULUI DE SCHIMBARE FUNCTIE DUPA TERMINAREA UNEI FACULTATI SI NU AM PRIMIT NICI UN RASPUNS
CE POT FACE IN ACEST CAZ?
mULTUMESC!
Cel mai recent răspuns: sarm07opr , utilizator 21:11, 14 Martie 2010
Faceti precizari mai clare pentru a primi un raspuns pe masura ( de cat timp ati trimis p-vb. , despre ce examen este vorba , ce fac. ati terminat, cand , pt ce post ) .
Sunati la ANFP- Compartimentul managementul functiei publice, spuneti din ce judet sunteti si intrebati persoana responsabila de judetul dumneavoastra in ce stadiu se afla lucrarea. Asa am procedat si eu si am primit avizul favorabil.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Aviz nefavorabil anfp CAMO CAMO Buna ziua.Am o problema legata de promovarea in clasa a functionarilor publici.Sunt functionar public din anul 2001 la o primarie de comuna (referent,clasa ... (vezi toată discuția)
Transformare post functionar public sendysss sendysss Sunt referent asistent, treapta 2 - impozite si taxe primarie comuna, in anul 2009 am absolvit facultatea Management financiar contabil, specialitatea ... (vezi toată discuția)
Secretar interimar alinaelena94 alinaelena94 Buna ziua! Daca sunt studenta in an terminal la drept si lucrez ca referent de specialitate in administratia publica, compartimentul achizitii publice, postul ... (vezi toată discuția)