Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... AVIZ ANFP
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

AVIZ ANFP

AM TRIMIS DE DOUA ORI PROCESUL PENTRU SUSTINEREA EXAMENULUI DE SCHIMBARE FUNCTIE DUPA TERMINAREA UNEI FACULTATI SI NU AM PRIMIT NICI UN RASPUNS
CE POT FACE IN ACEST CAZ?
mULTUMESC!
Faceti precizari mai clare pentru a primi un raspuns pe masura ( de cat timp ati trimis p-vb. , despre ce examen este vorba , ce fac. ati terminat, cand , pt ce post ) .
Sunati la ANFP- Compartimentul managementul functiei publice, spuneti din ce judet sunteti si intrebati persoana responsabila de judetul dumneavoastra in ce stadiu se afla lucrarea. Asa am procedat si eu si am primit avizul favorabil.