Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Absolventii examenului de admitere in profesia de ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Absolventii examenului de admitere in profesia de avocat- sesiunea nov.2006 BB

Are careva idee cand si unde trebuie sa platim taxele, cand ne vor inscrie in Tablou etc?
nu-ti tihnesc banii in buzunar?
problema este ca nu gasesc un avocat indrumator
intr-adevar este o problema. dar "bomba" bota nu conditioneaza intrarea decat de modica suma de 1500 ron parca. e o alternativa...B-)
desi nu sfatuiesc pe nimeni...
lara_croft, utilizator