avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 206 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Absolventii examenului de admitere in profesia de ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Absolventii examenului de admitere in profesia de avocat- sesiunea nov.2006 BB

Are careva idee cand si unde trebuie sa platim taxele, cand ne vor inscrie in Tablou etc?
Cel mai recent răspuns: lara_croft , utilizator 20:35, 21 Ianuarie 2007
nu-ti tihnesc banii in buzunar?
problema este ca nu gasesc un avocat indrumator
problema este ca nu gasesc un avocat indrumator
intr-adevar este o problema. dar "bomba" bota nu conditioneaza intrarea decat de modica suma de 1500 ron parca. e o alternativa...B-)
desi nu sfatuiesc pe nimeni...
Ultima modificare: Duminică, 21 Ianuarie 2007
lara_croft, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Angajare ca jurist la firma privata NICOLAE LAMBRU NICOLAE LAMBRU Buna seara, Un absolvent al Facultatii de Drept Al. I. Cuza din Iasi, care a profesat in alt domeniu, se poate angaja in acest moment ca si jurist in cadrul ... (vezi toată discuția)
Cheltuieli de judecata micsorate - reducere onorariu avocat, recuperare diferenta ghioarcacornel ghioarcacornel Am o nedumerire... Cu ceva timp in urma am avut un accident de masina .Cea care a fost vinovata de acel accident, a cerut in instanta anularea procesului ... (vezi toată discuția)
Cedare firma prin asociere adrianzz adrianzz Am o firma din Mai 2010 care nu mai are activitate de vreo 6 luni nefiind suspendata.Pot avea vreo problema dpdv legal daca in aceasta firma ma asociez cu alta ... (vezi toată discuția)