Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Se mai plateste impozit forfetar pe anul 2010 ?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Se mai plateste impozit forfetar pe anul 2010 ?

Conform legislatiei in vigoare, DA; asteptam concretizarea declaratiilor Primului ministru.
Cu siguranta Dl Premier o sa concretizeze declaratiile la 31.12.2010.Din pacate este inca valabil OG34/2009 , chiar daca incalca multe prevederi legale aflate in vigoare ...cum ar fi Insusi Codul fiscal.