Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate fast-food
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate fast-food

V-as ruga sa-mi spuneti cum se tine contabilitatea unui fast-food.....multumesc anticipat.
pe general aproape la fel ca si oricare activitate desfasurata de o firma ,difera mai mult contabilitatea de gestiune avand in vedere ca se incadreaza la regimul de alimentatie publica, daca nu va descurcati apelati la un contabil pentru ca va da multe lamuriri, sunt multe de spus
Ca documente nu treb sa-ti lipseasca:
-nota de receptie materii prime si materiale
-fise de magazie pt.materiile prime si materiale
-retetare
-raport de productie
-bonuri de consum
-nota de receptie marfuri
-raport zilnic de gestiune
ti-as putea trimite monografie contab la o adr de mail? este mai mult de scris
V-as ruga, daca se poate sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie pe adresa strassercili@yahoo.com Va multumesc.
Buna ziua
Va rog mult daca puteti sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie contabila pentru fast food la adresa askim3get@yahoo.com
Va multumesc anticipat

Cu stima
Va rog mult daca puteti sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie contabila pentru fast food la adresa stan.marius.bogdan@gmail.com
Va multumesc anticipat