avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 577 soluții astăzi
Forum Activitate andreeah_y

Activitate andreeah_y

Discuție taxare inversa
Buna dimineata,imi poate spune si mie cineva o definitie concreta la taxarea inversa si ce sa intampla de fapt knd inreg o factura cu taxare inversa?
Răspuns la discuția contract dublu in revisal
Pai tocmai asta e , k am facut modificarea si am transmis-o si online,dar tot activ ramane,iar transmiterea am facut-o online de pe acelasi calculator
Răspuns la discuția contract dublu in revisal
Buna ziua,din pacate nu am reusit sa scap de contractul acela nenorocit,chiar daca in revisal am facut modificarea respectiva,online tot imi apare activ.Sincer nu mai stiu ce sa fac..va rog ajutati-ma
Buna ziua,am si eu o problema.Anul trecut in luna noiembrie am inregistrat gresit un CIM in revisal cu data de 05,desi trebuia cu data de 12.Am facut corectura la data contractului,respectiv cu data de 12,restul informatiilor pastrandu-le,inclusiv numarul contractului,dar in momentul in care intru pe itmonline,imi apare activ si contractul din data de 05.CIM a incetat in data de 18/02/2010,am facut operatiile necesare,in revisal imi apare X in dreptul lui,dar pe itmonline contractul din data de 05 imi apare tot activ#-o.
M-am gandit sa mai intru inca o data sa fac incetarea la acelasi contract,dar nu vreau sa fac vreo prostie asa ca va rog sa ma ajutati in cel mai scurt timp.Va multumesc si va doresc o zi buna