avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 716 soluții astăzi
Forum Activitate nelutody

Activitate nelutody

la multi ani
.va rog sa imi spuneti daca si anul acesta platile compensatorii sunt suspendate?
eu lucrez in domeniu militar si daca as iesi la pensie se mai dau?sau cele cateva salarii in functie de vechimea avuta in sistem?
multumesc
Răspuns la discuția pensionare?
hm
nu sunt multumit de raspuns,am fost la biroul de personal si mi-au spus ca nu stiu inca cum se iese la pensie....
de aia am intrebat...oricum va multumesc
Discuție pensionare?
buna, spuneti-mi va rog dupa care lege se poate iesi la pensie acum?
dupa asta noua din 1 ian 2011 sau inca tot dupa aia veche?
am inteles ca inca nu sau aprobat normele metodologice la legea noua.deci care este valabila?multumesc anticipat
Răspuns la discuția Noua lege a pensiilor
va rog daca legea unitara de pensii a fost promulgata eu o pot gasi pe net sa o citesc?
am incercat si....nu am gasit-o va rog ajutati-ma .multumesc
buna din cate stiu de la 1 ian 2011 va fi din nou pensionari anticipate dar...depinde daca va incadrati.succes
buna spuneti-mi va rog a aparut legea pensiilor unitare?
a fost promulgata?
sau in ce stadiu se afla? multumesc mult,
spuneti-mi va rog,potrivit noii legi a pensiilor cei care lucreaza in conditii speciale de munca vor mai putea sa iasa anticipat?multumesc




:(
spuneti.mi va rog se mai poate iesi anticipat la pensie?sau...parca era vorba ca nu se mai poate de la 1 iunie?
multumesc
Discuție fond de rulment
ajutor...este obligatoriu acest fond?
eu i;)mi platesc lunar intretinerea,sau cat este suma maxima care se poate cere.,?;)multumesc,
Răspuns la discuția debransare termica
multumesc mult deci ...nu mai stiu cum sa fac....acea documentatie tehnica este pe apartament sau pe scara?