Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Plati compensatorii la iesirea la pensie in anul 2012
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Plati compensatorii la iesirea la pensie in anul 2012

la multi ani
.va rog sa imi spuneti daca si anul acesta platile compensatorii sunt suspendate?
eu lucrez in domeniu militar si daca as iesi la pensie se mai dau?sau cele cateva salarii in functie de vechimea avuta in sistem?
multumesc
In anul 2012 nu se acorda nimic la iesirea la pensie, indiferent de categoria de pensie de care ar urma sa beneficiati.

Prevederea legala o puteti citi accesand link-ul de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/for...