Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Noua lege a pensiilor
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Noua lege a pensiilor

buna spuneti-mi va rog a aparut legea pensiilor unitare?
a fost promulgata?
sau in ce stadiu se afla? multumesc mult,
Noua lege a pensiilor a fost promulgata de presedintele Romaniei. Ea intra in vigoare de la 01.01.2011.
lumi71, utilizator
va rog daca legea unitara de pensii a fost promulgata eu o pot gasi pe net sa o citesc?
am incercat si....nu am gasit-o va rog ajutati-ma .multumesc
Forma finala a actului normativ o gasiti in fisierul atasat articolului de mai jos (mai putin anexele).
www.avocatnet.ro/content/art...

:offtopic: Nu mai postati acelasi mesaj in mai multe forumuri, contravine pct. 3.3 din Regulamentul de postare.