avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 431 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters152830

Activitate ContSters152830

Răspuns la discuția Act sexual cu un minor
Pentru dl frank_kvitta si pentru multi asemenea ceea ce se intampla este egal cu normalitatea!! adica ceea ce vad la stiri este normal, ceea ce vad pe plaja este normal, ceea ce vad in club este normal!!
Nu se mai poate face diferenta intre NORMALITATE si INTAMPLARE!!
Faptul ca oamenii isi injecteaza heroina= normalitate
Prostitutia=normalitate
Prostia= normalitate
Nu-i asa dle "frank"?
Daca tot se petrec astfel de lucruri prosti sunt cei care vor sa le opreasca sau cei care le incurajeaza afirmand ca totusi se intampla?!?
Fetelor care au 20 de ani si sunt proaste nu le putem ura decat sa le fie de bine pentru ca probabil timpul pe care il aveau pentru a fi destepte l-au petrecut pe plaja!!
Răspuns la discuția perioada depunere plangere penala
" a iti modificat"?
"A-iti lam modificat pent-ru c-a nu stia-m daca stia-ti despre legea micii reforme!"
Pentru a nu va da peste cap lipsa de cunostinte!
Răspuns la discuția penitenciar
Ce este mai injositor:
1. A da un raspuns in necunostinta de cauza sau superficial? (precum dl andy)
2. A nu sti cand se foloseste cratima intr-un cuvant (ati, a-ti..probabil ca pentru dvoastra gramatica a fost injositoare)? (precum dvoastra)
3. A posta anumite intrebari si anumite raspunsuri (cazul meu)

Pe mine ma deranjeaza omul care vorbeste fara sa cunoasca si agramatul mai mult decat cel care vorbeste mult din exces de timp!
Răspuns la discuția oare e prea mult?????
Daca sunteti atat de curios este foarte posibil sa si aflati! Mai ales ca sunteti si nabadaios!
Daca eu imi manifest nebunia dvoastra va manifestati lipsa de cunostinte!:((
Răspuns la discuția perioada depunere plangere penala
?
Răspuns la discuția oare e prea mult?????
Daca asa faceti nu ma mira..pentru ca din practica doar rezulta bancurile cu politisti, blonde etc!!din pacate va cam faceti de rusine prin postarile dvoastra! iar asta nu face decat sa mai adauge cate un "banc" la renumele deja creat!
Observ ca aveti oricum mari dificultati si in a purta un dialog coerent!
Legat de prietenul meu nu cred ca are treaba cu discutia de mai sus, iar ceea ce comentati dvoastra la adresa lui este pur fabulatie!
Pentru cei care sunt platiti din bani publici mi se pare de rasul lumii sa se manifeste prin violenta sau in cazul dvoastra prin necunoaștere(ca sa nu ii spunem altfel)!!
Răspuns la discuția oare e prea mult?????
Sigur ca da!
Dar dvoastra ganditi ca sa vi se para normal ca un om care gaseste normala violenta cu semenii sa lucreze in armata?
Daca raspunsul este da inseamna ca si dvoastra care lucrati in politie, si nu simplu "ofiter" va rezolvati in acelasi fel conflictele!
Eu ca si cetatean roman nu doresc ca din banii mei sa fie platit un om care isi rezolva conflictele cu paharul in dintii oamenilor!
Dvoastra sunteti de acord sa il platiti? il incurajati sa ii dea bani omului cu care a fost violent!?
Asa faceti si dvoastra?
Răspuns la discuția oare e prea mult?????
De ce sa ii dea banii? Ca sa musamalizeze cazul? Un astfel de caracter nu este potrivit pentru armata!
Deci..nu ii dati nici un ban! Lasa-ti mai bine sa va faca plangere..sau daca ar fi destept v-ar lua si banii si ar depune si plangerE!!
Cum sa afirmati ca dantura l-a costat doar 2000 ron?mhh

Răspuns la discuția penitenciar
andymaurul a scris:

Nu,nu se poate.

andymaurul


Sunteti sigur?
Sau raspundeti ca sa nu dormiti?
Răspuns la discuția inselaciune
florinturlete a scris:

Daca a fost condamnat de Curetea de Apel si dosarul a placat de la Judecatorie este clar ca nu mai are caii de atac.


Serios? Rejudecarea este cale de atac? rejudecarea in baza aparitiei unei legi penale mai favorabile este calea de atac?