avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 669 soluții astăzi
Forum Activitate hunul

Activitate hunul

Răspuns la discuția m am certat cu o vecina
de regula,in lipsa unor martori nu poate nici ei si nici dv sa probati acest lucru(fiul dv ca i-ar fi dat bani si nici ei ca ia-ti fi luat telefonul)deci in concluzie nu se intampla nimic ,banuiesc ca fiecare ramane in forma actuala a situatiei sau a pagubei
Răspuns la discuția mostenire nepoti
pana ce tatal dv traieste,nu aveti nici drept.
Răspuns la discuția violarea vietii private
aha:D,,,,,incercati,,,,PLANGEREA,poate aveti norocul sa primiti un raspuns,,,,,,,in sec urmator,,,,,partea cu amenda,,,,,asa este,MARE,,,,,,dar pana la a dovedi aceste lucruri,,,,,,e cale lunga....una e ce scrie in carte si alta e practica:D..SUCCES:D,,,,
Răspuns la discuția procura minor
poate face si mama acolo in iatlia procura la notariat si sa o trimita,doar treb tradusa si legalizata si in tara,,,,,,dar,,,,,daca ai CI,oare te mai intreaba cineva la vama cati ani ai?:D
Răspuns la discuția amenzile
:D chiar asa de multe sa fie ca sa merite sa va schimbati numele?se poate pana la urma,dar amenda tot o sa o platiti,:D,,,,,dar in cazul in care sant doar amenzi contraventionale si nu PENALE,,,,si nu aveti nici un bun pe care sa va puna sechestru si pe care sa il execute silit,,,,,,,,,puteti sta linistit si cu numele cu care va-ti nascut:D:D:D
dv santeti nudul proprietar,(daca am inteles eu bine)deci mama dv nu plateste pt a doua locuinta.
Răspuns la discuția maistru constructor
cnfpa?,despre care 2 firme este vorba?........sau era cumva o ghicitoare?:D
Răspuns la discuția sechestru
sant al dv inca,,,deci santeti bun de plata
mda,buna intrebare,la fel si eu, si nu se stie nimic(se specifica doar care e dat in chirie)
Răspuns la discuția reparatie hidroizolatie
eu i-as inunda,sa spun ca e de la acoperis:D:D:D,,,,,,,treb facut sedintza si sa fie de acorord cel putin 50%+1,iar daca nu,,,,,,,judecata