avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 548 soluții astăzi
Forum Activitate cangur_albastru37

Activitate cangur_albastru37

Răspuns la discuția imposibilitate intrare in cont
tot nu raspundeti la intrebare, domnule administrator ...
DACA NU OFERITI POSIBILITATEA UNUI USER SA INTRE IN CONT CA SA-L STEARGA (desi oferiti parole de recuperare a contului care nu pot fi folosite), DE CE II MAI REPROSATI CA ARE DOUA CONTURI ???
PS:
1. nici nu ma astept sa raspundeti la obiect, ci sa treceti direct la fapte ... la banarea contului prezent
2. username-ul actual este una dintre parolele oferite de site pentru recuperarea contului respectiv, dar inutile pentru intrarea in respectivul cont
Răspuns la discuția imposibilitate intrare in cont
in acest caz, de ce se mai reproseaza ca am doua conturi, odata ce nu pot folosi unul dintre ele ?
@john si silviu

nu numai cantitatea de apa este facturata de catre furnitorul de termoficare, ci energia pierduta prin aruncarea termic la canalizare, precum si energia consumata pentru revenirea la starea termodinamica din momentul deversarii.
un alt aspect care se ia in calcul la imputarea acestei proceduri este si faptul ca in instalatia de incalzire nu este apa obisnuita si un agent termic care are o anumita compozitie
acum 2 ani am fost banat, pe alt username, dupa care nu am mai intrat pe site panul acesta.
uitind parola, am apelat la butonul de recuperare parola, dupa care am primit o parola prin mail, insa aceasta nu a functionat. am repetat aceasta procedura de mai multe ori, insa fara succes.
mentionez ca am vrut sa intru in cont pentru a-l sterge definitiv.