avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 322 soluții astăzi
Forum Activitate marius_zah

Activitate marius_zah

Buana ziua ! AS dori niste informati in legatura cu obtinerea unei pensi la stat! Sunat din Maramures! Problema este urmatoarea, mama mea este bolnava de schizofrenie nediferentiata de 25 de ani, si diabet de 4 ani! in ultimi 10 ani a muncit si un an de zile a fost data pe somaj..din cauza ca nus mai putea face norma la munca ! am dori sai facem pensie.. uni oameni spun ca costa mult ciraca 25 de milioane.. sau habar nu am.. as dori un numar de telefon sau niste date mai concrete ce ar trebui sa fac la cine sa apelez o persona pe care sa o contactez sa stiu ce am de facut sum sa incep !! si sa se termine cu bine! Mentionez faptul ca mama mea are nevoie de asistenta medicala gratuita in fiecare luna. pentru ca are nevoie de medicamente! si ii este vitala aceasta pensie! astept raspuns! 0746987965 nr meu de tel
Răspuns la discuția internet!
nu iam contactat eu// umblau ei pe strada si intrebau.. sida oferta mi sa parut aceptabila.. si mia cerut datele de pe buletin!1 si am zis ca mai tinem legatura si ca ma mai gandesc... in urmatoarea zi mau sunat si miau zis ca in urmatoarea zi vin sa mil instaleze.. am zi ok ii bine.. specific cel care a venit acsa la mine era angajat la o alta firma si firma asta era angajata de aceasta firma care-mi ofera internetul.... inca ceva ce mia oferit in oferta nu beneficiez de asa ceva adica mi sa oferit o banda de 6mb si nu imi merge cu aceasta viteza de 6 mb.. mai exact cu 600kb... sincer nustiu ce sa fac?
Răspuns la discuția internet!
am inteles! multumesc frumos! o seara placuta
Răspuns la discuția internet!
pai daca contractele sunt la mine amble.. cum imi pot dovedi ei mie cas abonat la ei?
Discuție internet!
Buna seara!... acus 2 luni de zile miam instalat internetul de la o firma foarte populara... si la instalare a fost un domn.. si contractele pe care leam semnat au rams la mine.. precizez nu ma contacta nimeni ca sa ma intrebe asta... facturile imi vin.. pot avea vreu beneficiu din chestia asta sau nui bine ?
Buna Seara! am o problema!.. Mama mea sufera de diabet zaharat,, sufera si de schizofrenie diferentiata... problema find.. urmatoarea: in urma cu 3 luni de zile a fost programata la control si in acelasi timp sa primeasca reteta cu insulina pentru urmatoarele 3 luni.. si suferind si de schizofrenie.. eu frati mei tatal meu am uitat sa ne uitam cend trebuie sa mearga la control.. si a intarziat la programarea pe care a avuto cu 7 zile!.. si cand sa prezentat la cabinet au refuzato si iai facut programare peste alte trei luni fara sai dea reteta pt insulina.. asa ca a trebuit sa cumparam timp de 3 luni de zile insulina..! am putea recupera bani care iam cheltuit pe insulina timp de 3 luni de zile? Cu respect Marius!