avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Activitate vlad tepes

Activitate vlad tepes

Întâmplătoare dar frumoasă regăsire. :">Stimata doamna, interesându-mă şi eu de acelaşi lucru ca şi dumneavoastră, am găsit acest topic în forum cu precizarea care mă interesa şi cu o valoare acceptabilă a salariului mediu brut. Din păcate nu am putut să accesez sursa pentru a verifica veridicitatea informaţiei, şi cunoscând că salariul mediu brut pe anul 2006 este de 1.077,00 RON iar în declaraţia susţinută de primul-ministru Călin Popescu Tăriceanu în şedinţa de Guvern - 13 octombrie 2006 se menţionează creşterea câştigului salarial mediu brut 12,4% ceea ce înseamnă că salariul mediu brut va fi de 1.210,55 RON., lucru nerealist după umila mea părere. Dacă aflaţi şi alte amănunte vă rog frumos să-mi comunicaţi. Cu stimă
Întâmplătoare dar frumoasă regăsire.:"> Stimata doamna, interesându-mă şi eu de acelaşi lucru ca şi dumneavoastră, am găsit acest topic în forum cu precizarea care mă interesa şi cu o valoare acceptabilă a salariului mediu brut. Din păcate nu am putut să accesez sursa pentru a verifica veridicitatea informaţiei, şi cunoscând că salariul mediu brut pe anul 2006 este de 1.077,00 RON iar în declaraţia susţinută de primul-ministru Călin Popescu Tăriceanu în şedinţa de Guvern - 13 octombrie 2006 se menţionează creşterea câştigului salarial mediu brut 12,4% ceea ce înseamnă că salariul mediu brut va fi de 1.210,55 RON., lucru nerealist după umila mea părere. Dacă aflaţi şi alte amănunte vă rog frumos să-mi comunicaţi. Cu stimă