avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Activitate tanasedaniel

Activitate tanasedaniel

cum se poate obtine o astfel de ordonanta prezidentiala
momentan nu a fost atacata dar nu este definitiva si am cunoscut persoane care in judetul vrancea aU luat numere provizorii de 8 ori pina acum in aceleasi conditii,insa la noi in judet (BUZAU)nu se dau decit de 3 ori.UNDE SE PROCEDEAZA CORECT.
Mai pot obtine numere provizorii pentru un autoturism cumparat din germania in conditiile in care ma judec cu statul pentru a-l obliga sa-mi inmatriculeze autoturismul?
mentionez faptul ca am cistigat deja la instanta de fond si am avut deja numere provizorii de 3 ori
normal ca nu cheltuie ca doar nu sunt banii statului sunt banii si aurul poporului pe care il tilhareste din ce in ce mai mult cu tot felul de taxe si impozite
m-ar interesa mai multe detalii pe acest subiect,un model de lista de sustinatori,o lista cu documentele ce trebuiesc depuse si care este procedura completa de depunere a acestor documente,termene de depunere e.t.c. intrucit doresc sa candidez la aceasta functie.
va multumesc.
IMI POATE SPUNE CINEVA SI MIE DACA ESTE OBLIGATORIU CA UN CANDIDAT VA MULTUMESCLA FUNCTIA DE PRIMAR SA AIBA LICEUL RESPECTIV DIPLOMA DE BACALAUREAT?

VA MULTUMESC.