avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 695 soluții astăzi
Forum Activitate romarta123

Activitate romarta123

Răspuns la discuția Admitere SNG 2015
.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Se mai aude ceva in legatura cu sesiunea pt 2015? v-ati apaucat de invatat?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
vroiam sa zic ca nu s-a anulat cel de la craiova.

daca nu s-ar mai organiza concursuri direct pe post ci doar prin sng cate locuri am avea ......:(
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
vad totusi ca parchetul CA craiova organizeaza concurs pt 1 post in septembrie
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
pe ce va bazati cand spuneti ca nu se va sustine?
Răspuns la discuția Admitere barou 2014
un dosar cu acte legalizate / originale (cazier , fisa medicala), in al doilea pui copiile xerox ale actelor din primul dosar pe care o sa scrii cu pixul ” in conformitate cu originalul” si semnezi
Răspuns la discuția Admitere barou 2014
esti un caz norocos daca ai dat 36 de lei pt legalizari, mie pt 10 pg mi-a luat 110 lei. nu inteleg de ce le trebuie si foaia matricola.... in orice caz, din cate cunosc acea adev de la psihiatru trebuie sa fie timbrata si costa in jur de 50-100 lei, depinde de cabinet
Răspuns la discuția Admitere barou 2014
multumesc deci trebuie sa am copii legalizate dupa licenta si foaia matricola.


de la medic avem nevoie de formularul A5 daca nu ma insel care contine atat evaluarea psihiatrica cat si de la medicina interna.
Răspuns la discuția Admitere barou 2014
buna ziua, pentru dosarul de inscriere la exam de primire in profesie avem nevoie de diploma de licenta in copie legalizata? multumesc
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
maryyy25 a scris:

graciela a scris:

Buna tuturor,stie careva asa din zvonuri daca se va mai organiza o sesiune in februarie 2015 pt Sng?
Va rog frumos cei care sunt cursanti ai promotiei 2014 si nu numai daca stiti ceva de examen sa ne anuntati si pe noi.
Multumesc anticipat!

buna.din ce stiu se va organiza un nou examen sng in februarie sau tot in mai



cea mai buna veste ! multumim