avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 194 soluții astăzi
Forum Activitate alexandrapatache

Activitate alexandrapatache

Multumesc .
Multumesc !
O zi buna !
DA
Mai exact ... aduc straini din Fr,Germania,Italia ...in Romania pentru diverse tratamente.Eu cumpar pachete turistice(de la o agentie de turism partenera) si pachete medicale (direct de la spitalulul cu care am incheiat parteneriat) pt pacientii mei din afara.Noi ii vom ajuta sa aleaga varianta care li se potriveste cel mai bine atat pe partea medicala ( recomandandu-le un spital specializat pt tratarea afectiunii de care sufera) cat si recomandari pt a vizita si a se relaxa in Romania.
Multumesc.Ati putea, va rog, sa imi spuneti ce cod CAEN pot sa folosesc pt a infiinta o astfel de firma ? Multumesc .
Pe codul caen 7490 de poate infiinta o firma care sa desfasoare activitati de consultanta si intermediere in turism medical ?

Stiu ca legislatia permite infiintarea unui departament in cadrul unei agentii de turism, dar eu vreau sa fac consultanta si intermediere , nu turism.

Multumesc.

Răspuns la discuția cod caen 7490
Buna seara,

pe acest cod de poate infiinta o firma care sa desfasoare activitati de consultanta si intermediere in turism medical ?