avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 691 soluții astăzi
Forum Activitate Mariasa

Activitate Mariasa

Buna ziua!
Am omis 4 pagini din propunerea tehnica la scanat si implicit nu am depus in seap cele patru pagini! Documentul respectiv omis si anume graficul de executie este descris in 70 de pagini , pagini incarcate in seap de 2 ori . In opis se regaste graficul insa nu si in continutul propunerii tehnice . Este o eroare materiala ? umana?
Stie cineva daca e un motiv bun de descalificare? Orice sfat imi este de ajutor Multumesc frumos anticipat!
sunt fortata sa achizitionez Certificatul digital. stie cineva care este cel mai mic pret din piata???
Multumesc!
Stie cineva daca incepand cu luna mai 2015 nu se mai paote depune la ghiseu ANAF declaratiile 112+100?
este cumva o lege in acest sens>?
Multumesc frumos!
Răspuns la discuția Model cerere divort
Fara minori fara partaj! Multumesc frumos!
Buna ziua!
Solicit ajutorul vostru pentru un model cerere divort cu acordul partior !(daca puteti
s- a imi dati si cateva sfaturi )
Va multumesc frumos! Va doresc o primavara frumoasa!
Buna ziua!
Solicit ajutorul vostru pentru un model cerere divort cu acordul partior !(daca puteti
s- a imi dati si cateva sfaturi )
Va multumesc frumos! Va doresc o primavara frumoasa!
Răspuns la discuția Pierdut stampila firma
se declara nula unde?? monitor oficial?? multuemesc!!
Am pierdut stampila firmei! Ce ar trebuie sa fac conform legii?
Va multumesc!!

Va rog sa-mi spuneti unde as putea gasi o corespondenta dintre codurile CPV (mentionate in Fisa de date a achizitiei) si codurile CAEN ( din Certificatele constatatoare).MAI EXCAT MA INTERESEAZA ACEST COD 44113620-7 Asfalt (Rev.2)
vA MULTUMESC!!!

multumesc foarte mult !! mare ajutor sa ai o zi minunata!!!