avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Activitate marioitalia

Activitate marioitalia

daca eu as aduce jicniri unei persoane acea persoana ar avea dreptul sa ma dea in judecata nu?dar de ce sa nu putem da in judecata socrii pt distrucerea casniciei?din afara pare o razbunare copilareasca stiu dar cu toate amanuntele puse cap la cap as demonstra ca este un om egoist avar si pe care nu il intereseaza pe cine calca in picioare atita timp cit are banul in buzunar .nu mau interesat bani lui niciodata dar un om care sta cu banu pitit locuieste 6 insi in 2 camere si are 15 camere la o alta casa nelocuita nu este un om normal la cap.sunt multe de spus dar in cazul in care cineva ar dori sa se implice in acest proces as putea da mai multe amanunte oricum cred ca ar fii ceva nou in justitia romana


si cu stramutare nu cred ca nu ar gasi sa ajunga si in alt judet el a facut accidentul in jud constanta si este din dambovita si tot a putut gasi solutia sa scape



[EDITAT - cand uitati sa scrieti ceva reveniti la mesajul scris folosind butonul Editeaza; aveti 30 de minute pentru a completa sau corecta - in acest fel si cei care vor dori sa raspunda pot urmari mai usor discutia. Multumesc pentru intelegere]
precizez ca intre timp cu procesul civil voi face si o plingere la dan sprijinita de anumite dovezi fapt pt care ar putea facilita desfasurarea procesului civil fara implicatii din partea relatiilor sau a psd_ului


tinind cont ca are relatii inclusiv la tribunalul dambovita iar in anul trecut a iesit basma curata dintrun accident rutier soldat cu un mort cred ca fara o plingere la dna totul va fii masluit



[EDITAT - cand uitati sa scrieti ceva reveniti la mesajul scris folosind butonul Editeaza; aveti 30 de minute pentru a completa sau corecta - in acest fel si cei care vor dori sa raspunda pot urmari mai usor discutia. Multumesc pentru intelegere]
as vrea sa intentez proces socrilor pt distrugerea casniciei nu ma intereseaza bani lor ci doar o lectie precizez ca socrul este inginer in cadrul [editat] si dispune de relatii suficiente pt a putea pune bete in roate procesului dar cu o plingere la dna cred ca se poate rezolva pt a nu se implica cineva din justitie politie sau alte organe.si mar interesa un avocat dornic de a schimba mentalitatea comunista ca cei cu relatii au dreptate intotdeauna si le se cuvine absolut totul
un cont de facebook mia fost spart iar cineva a trimis jicniri unor persoane aflate in lista de prieteni una dintre ele facind reclamatie la politie.ce se poate intimpla nici nu mam deranjat sa declar contul fraudat pt ca nu prea il utilizam des