avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 538 soluții astăzi
Forum Activitate belecacornel

Activitate belecacornel

Răspuns la discuția drepturile in munca
si daca nu e conform cu ce imi zice de la banca?
Răspuns la discuția drepturile in munca
contractul vechi da dar cel nou pe firma ce a schimbat o nu plus in vechiul contract nu zice 4 ci 8 ore iar anaf imi arata ca sunt cu 870 minimul pe economie
Răspuns la discuția drepturile in munca
nu am primit nimic nici concediile nu le a platit imi pot recupera ceva vreodata?
angajatorul firmei la care lucrez mi a spus ca in contract si legal eu am minimul pe economie dar cand am fost la banca sa fac un imprumut mi s a spus ca nu pot deoarece venitul meu este de 870 de lei pe luna ce trebuie sa fac in cazul acesta unde e problema?
Răspuns la discuția Divort
cat ar dura daca ar scoate un ordin av respectiv dupa ce pleaca sa zicem
Răspuns la discuția Divort
asta e intrebarea mea pleaca si de la cine sa ceara ordin de nu o lasa?
Răspuns la discuția Divort
deci casa e a lor ea vrea sa plece evident dar el va veni dupa ea a mai fost ca a fost la mama ei si a amenintat ca o omoara o data apoi ca se omoara si tot asa acuma a pus div poate obtine de la politie daca el nu o lasa in pace ceva?
Răspuns la discuția Divort
deci poate plece si daca nu e venita aia? sa vb la politie sa scoata daca o deranjeaza interdictie?
Răspuns la discuția Divort
doamna avocat gerberga cat de repede trebuie sa vina o instintare de divort de la punerea unui dosar ca avocatul la care a pus nu rasp la tel nu stiu nimik nu a zis cat ca ea sta cu el si vrea sa plece sa aiba interdictia sa nu ii faca nimik
Răspuns la discuția Divort
pai daca persoana vrea sa nu astepte as nu depinde de ea ci doar de cat de repede se misca avocatul sau judecatoria?