avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 760 soluții astăzi
Forum Activitate chireageorgiana

Activitate chireageorgiana

Discuție Titularizare
Subiect: TITULARIZARE

Buna Ziua!
VA ROG DIN SUFLET!
AM NEVOIE DE INFORMATII DACA MA PUTETI AJUTA!
Am sustinut proba practica la informatica si inspectia la clasa la matematica pe Dol si Olt , insa nu m-am prezentat la examenul scris , deasemenea am primit continuitate la scoala la care am predat insa problema este ca nu am examenul de definitivat deoarece sunt in primul an de invatamant! acum....intrebarile ar fi...
1) pot primi post pe informatica cu examenul scris din anul 2016 si proba practica de anul acesta! pe Dolj?
2)dar pe OLT ? TIN SA PRECIZEZ CA AM OPTAT SA PARTICIP IN SEDINTA SI CU NOT DIN 2016!
Discuție TITULARIZARE
Buna Ziua!
VA ROG DIN SUFLET!
AM NEVOIE DE INFORMATII DACA MA PUTETI AJUTA!
Am sustinut proba practica la informatica si inspectia la clasa la matematica pe Dol si Olt , insa nu m-am prezentat la examenul scris , deasemenea am primit continuitate la scoala la care am predat insa problema este ca nu am examenul de definitivat deoarece sunt in primul an de invatamant! acum....intrebarile ar fi...
1) pot primi post pe informatica cu examenul scris din anul 2016 si proba practica de anul acesta! pe Dolj?
2)dar pe OLT ? TIN SA PRECIZEZ CA AM OPTAT SA PARTICIP IN SEDINTA SI CU NOT DIN 2016!
Discuție CCC COPIL
BUNA ZIUA,
Va rog din suflet ajutati-ma cu un raspuns , am lucrat vreme de 4 ani , la o firma dupa care mi-am dat demisia 06.09.2016, la interval de 15 zile mai exact pe dat de 21.09.2016 m-am angajat in invatamat pe perioada determinata contractul meu se incheie la sfarsitul lui august , acum sunt insarcinata intrebarea este Pot beneficia de ccc dar de somaj in situatia in care nu prind nici un post (si mi se incheie contractul de munca)? multumesc din suflet astept raspuns.
Buna ziua

Pentru un contact incheat dupa 4ani, cu articolul 55 litera b , se poate beneficia de somaj?
Buna ziua ,
Am 3 zile de cand am plecat de la firma la care lucram de 4 ani cu acordul partilor, as dori sa stiu ce acte trebuie sa solicit pentru o eventuala angajare?
si ce conditii sa indelinesc pt a primi somaj?





Buna ziua am nevoie de un raspuns...
prin demisia cu acordul partilor se poate beneficia de indemnizatie de somaj?
BUNA ZIUA,
VA ROG FRUMOS CE TREBUIE SA STIU , SUNT LA SERVICIU SI VREAU SA IMI DEPUN DEMISIA AZI FARA PREAVIZ....
VA ROG AJUTATI-MA